Kenko DG 25 Canon-AF

Cena produktu Kenko DG 25 Canon-AF není známa.

 

Popis produktu Kenko DG 25 Canon-AF: Mezikroužky KENKO přenášejí veškeré údaje týkající se expozice, což v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože není potřeba provádět korekce. Při použití platí omezení pro objektivy... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Kenko DG 25 Canon-AF - popis

nahoru

Mezikroužky KENKO přenášejí veškeré údaje týkající se expozice, což v praxi vede k usnadnění samotného fotografování, protože není potřeba provádět korekce. Při použití platí omezení pro objektivy Canon EF-S s nimiž nejsou použitelné, s objektivy Canon EF a objektivy jiných výrobců mající bajonet pro Canon kompatibilní jsou. Speciální vlastnosti DG - Mezikroužky jsou optimalizovány pro použití s digitálními fotoaparáty. K čemu slouží Fotografování objektů z krátké vzdálenosti je možné řešit několika způsoby, buď přímo specializovaným makroobjektivem anebo prostřednictvím prvků, které se umisťují před objektiv (předsádková čočka s různou silou dioptrie) či mezi objektiv a tělo fotoaparátu (mezikroužky, makroměch a reverzní kroužek). Každý z nich má své přednosti i svá omezení. Mezikroužky jsou cenově nejdostupnějším řešením pro pořízení makrofotografií. Jedná se o kovový tubus určité výšky (nejčastěji 12, 20, 25 a 36mm) opatřený na obou koncích závitem nebo bajonetem. Nabízí se buď jednotlivě anebo v sadě tří kroužků (12, 20, 36), kdy je poměr zvětšení mezi jednotlivými kroužky přibližně 1:2:3. Při fotografování z krátké vzdálenosti je třeba počítat s minimální hloubkou ostrosti, kterou je možné rozšířit pouze vyšším zacloněním objektivu. Zde ovšem hrozí riziko pořízení neostrého snímku, neboť společně se zacloněním objektivu dochází k prodloužení expozičního času a připočte-li se k tomu, ještě drobné chvění lidského těla, případně rozechvění fotoaparátu vzniklé chodem sklopného zrcátka, může se jevit pořízení ostrého snímku za daných podmínek téměř zázrakem, a proto se doporučuje snímat ze stativu.

Výrobce Kenko
Typ Mezikroužky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kenko DG 25 Canon-AF užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Stativy pro fotoaparáty nebo Nabíječky k fotoaparátům, Dálkové spouště, Filtry.

Nejlevnější Kenko DG 25 Canon-AF akční ceny - Levné Kenko DG 25 Canon-AF

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kenko DG 25 Canon-AF stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kenko DG 25 Canon-AF najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mezikroužky.